fbpx

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kaip apmokėti už prekes?

Už prekes galima apmokėti šiais būdais:

1.  Pasirinkus PAYPAL, būsite nukreipti prisijungimui prie savo Paypal paskyros ir ten užbaigsite apmokėjimą.

2.  Pasirinkus PAYSERA mokėjimą galėsite atlikti per Swedbank, SEB, Danske Bank, Luminor, Citadele, Šiaulių bankas, Medicinos bankas, Lietuvos kredito unijos elektroninės bankininkystės sistemas. MoQ, WebMoney elektroniniais pinigais ar kitais mokėjimo būdais.

3.  Norėdami apmokėti banko pavedimu, atlikite mokėjimą žemiau į mūsų banko sąskaitą:

Gavėjas: MB „Gisa“

Sąskaita: LT983500010002693511 (AB „Paysera“)

Paskirtis: užsakymas [nr.]

Jei iškilo kokių nesklandumų  susisiekite su mumis:

El.p.: hello@dessearth.eu

Kokia yra užsakymo pristatymo kaina?

  • Siuntimas Lietuvoje – nemokamas.
  • Siuntimas į Europos Sąjungos šalis kainuoja 6 Eur, į kitas šalis – 12 Eur.

Kokie yra pristatymo trukmė?

Užsakymai išsiunčiami per 1-2 darbo dienas po apmokėjimo. Šventiniais laikotarpiais terminai gali būti ilgesni.

Pristatymas Lietuvoje paprastai trunka 2-3 darbo dienas, tačiau pristatymo laikas gali skirtis, priklausomai nuo pasirinkto pristatymo metodo ir vietovės.

Pristatymas į ES šalis užtrunka iki 14 darbo dienų, ne į ES šalis – iki 30 darbo dienų.

Pateikiant užsakymą, prašome nurodyti tikslią pristatymo informaciją.

Kokie yra galimi užsakymo pristatymo būdai:

  • Omniva paštomatas.
  • Siuntimas registruotu paštu.

Kaip supakuojate siuntą?

Prekių pakavimui naudojame popierių, siuntinius sutvirtiname popierine lipnia juosta.

Negavau savo užsakymo. Kaip elgtis?

Jeigu negavote savo užsakymo, susisiekite su mumis hello@dessearth.eu. Elekroniniame laiške nurodykite vardą ir užsakymo numerį.

Ar galiu grąžinti ar pakeisti prekę/es?

Taip, pirkėjas per 14 (keturiolika) dienų turi teisę atsisakyti prekių pirkimo-pardavimo sutarties pranešdamas apie tai Pardavėjui el.p. hello@dessearth.eu

Nurodytas 14 (keturiolikos) dienų raštiško prašymo pateikimo terminas pradedamas skaičiuoti nuo prekės(-ių) perdavimo Pirkėjui ar jo įgaliotam atstovui dienos ir nėra pratęsiamas. 

Pirkėjas gali pasinaudoti šia teise tik tuo atveju, jeigu nebuvo praleistas prekės grąžinimui numatytas terminas, prekė nebuvo sugadinta arba iš esmės nepasikeitė jos išvaizda, taip pat ji nebuvo naudojama, išsaugotos prekės vartojamosios savybės.

Kokybiškos prekės negali būti grąžinamos, jei tai yra:

Prekės, kurios buvo gaminamos pagal Pirkėjo individualų užsakymą arba yra akivaizdžiai jam pritaikytos, arba kurios dėl savo prigimties po jų pateikimo Pirkėjui nebegali būti grąžintos dėl prekinių savybių praradimo (netekimo), kitais atvejais, kai pirkimo – pardavimo sutarties negalima atsisakyti pagal Lietuvos Respublikos įstatymus. 

Grąžinant el. parduotuvėje pirktą prekę, pridėkite laisvos formos raštišką prašymą, nurodydami detalią užsakymo informaciją: užsakymo numeris, data, prekė, kaina, pristatymo data. Prašyme būtina nurodyti sąskaitą pinigų grąžinimui.

Grąžinamą prekę prašome išsiųsti žemiau nurodytu būstinės adresu:

Valaičio g. 6 (2 aukštas), Marijampolė

Grąžinamų kokybiškų arba keičiamų prekių grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas. Grąžinant kokybišką prekę, Pirkėjui grąžinama tik už prekes sumokėta pinigų suma. Siuntimo išlaidos pirkėjui nėra grąžinamos. Tais atvejais, kai buvo pritaikyta papildoma nuolaida užsakymui, o grąžinote tik dalį vienu užsakymu įsigytų prekių, mes galime išskaičiuoti nuolaidos sumą iš grąžinamos sumos.

Kai grąžinama nekokybiška prekė, Pardavėjas įsipareigoja pakeisti nekokybišką prekę analogiška preke arba grąžinti Pirkėjui pinigus per 14 d.d

 

 

 

Close Menu
×

Cart